Domov II.

Autor: Hana Cechlová Procházková
(1944 Praha - 2014)

signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, autorský rám z lišt poškozen
Technika: olej na plátně
Šířka: 120 cm, výška: 140 cm, rámování: 150 x 130 cm

Konec dražby: 16.04.2019 19:44 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 800 Kč