Boží muka

Autor: Jindřich Procházka
(1888 Nové Město nad Metují - 1969)

signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: akvarel na kartonu, datace: 1943
Šířka: 54 cm, výška: 37 cm, rámování: 63 x 80 cm

Konec dražby: 16.04.2019 21:56

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 700 Kč