39. Portrét - Eva Vrchlická

Autor: Robert Schlosser
(1880 Planá - 1943 Praha)

pastel na plátně, signováno a datováno vpravo dole, vlevo dole popis Eva Vrchlická Komtesa Jaro
na ukázkové fotografii Eva Vrchlická vlevo v původním kostýmu představení činohry Revoluční trilogie Figaro od V. Dyka v roli Komtesy Jaro
Materiál: pastel na plátně, datace: 1918
Šířka: 50 cm, výška: 64 cm, rámování: 74 x 60 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 03.05.2021 20:25 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 900 Kč