Dáma v ateliéru

Autor: Robert Schlosser
(1880 Planá - 1943 Praha)

signováno vpravo nahoře, paspartováno, zaskleno, původní rám
Technika: akvarel na kartonu
Šířka: 29 cm, výška: 34 cm, rámování: 48 x 42 cm

Konec dražby: 16.04.2019 21:58 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč