1398. Dívka
Autor: Petra Oriešková
(1941 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, číslováno 95/200 vlevo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie na kartonu, datace: 1978
Šířka: 14 cm, výška: 22 cm, rámování: 35 x 25 cm
Konec dražby: 10.02.2020 21:52 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč