44. Portrét mladého muže

Autor: Jaroslav Vodrážka
(1894 Praha - 1984 Praha)

volný list, signováno a datováno vpravo dole
Technika: kresba, datace: 1964
Šířka: 33 cm, výška: 45 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 07.06.2022 20:26 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč