Janošík

Autor: Jaroslav Vodrážka
(1894 Praha - 1984 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, zaskleno
Technika: perokresba, datace: 1945
Šířka: 24 cm, výška: 34 cm, rámování: 43 x 32 cm

Konec dražby: 16.04.2019 22:04

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč