223. Plačící selky
Autor: Otto Molitor
(1889 Kyjov)
signováno a datováno vpravo dole.
Technika: olej na překližce, datace: 1935
Šířka: 79 cm, výška: 74 cm, rámování: 85,5 x 91 cm
Konec dražby: 05.12.2017 21:43 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 900 Kč