102. Koňská spřežka
Autor: Antonín Hála
(1895 Karlov, Kutná Hora - 1952 Černovice, Brno)
signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno, kolorovaná litografie
Šířka: 30 cm, výška: 20 cm, rámování: 33 x 43 cm
Konec dražby: 08.06.2020 20:55 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč