233. Krajina
Autor: Antonín Hála
(1895 Karlov, Kutná Hora - 1952 Černovice, Brno)
signováno vpravo dole
Technika: akvarel
Šířka: 45 cm, výška: 35 cm, rámování: 41 x 51 cm
Konec dražby: 14.06.2021 20:56 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč