Jarní tání

Autor: Antonín Hála
(1895)

Signováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský popisek
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 49 cm, výška: 39 cm, rámování: 51 x 61 cm

Konec dražby: 13.09.2021 20:21 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 200 Kč