47. Trojspřeží
Autor: Antonín Hála
(1895 Karlov, Kutná Hora - 1952 Černovice, Brno)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, kolorovaná litografie
Šířka: 32 cm, výška: 17 cm, rámování: 29 x 41 cm
Konec dražby: 14.06.2021 19:24 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč