57. Soulad
Autor: Antonín Hála
(1895 Karlov, Kutná Hora - 1952 Černovice, Brno)
signováno vpravo dole
Šířka: 18 cm, výška: 24 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 22.10.2019 21:22 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč