Máša Šormová - Pohled na Prahu

Autor: Máša Šormová
(1932 Praha)

přípis na zadní straně plus datace
Technika: olej na malířské desce, datace: 1991
Šířka: 21,5 cm, výška: 35 cm, rámování: ne
Stav: poškozeno

Konec dražby: 10.02.2020 20:57 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 280 Kč