Soumrak

Autor: Miloslav Řehák
(1922 Praha - 1991 Praha)

signováno na reversu, autorské věnování a datace
Technika: olej na kartonu, datace: 1985
Šířka: 20 cm, výška: 15 cm, rámování: 30 x 34,5 cm

Konec dražby: 17.04.2019 22:52 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč