Kopce

Autor: Miloslav Řehák
(1922 Praha - 1991 Praha)

signováno v pravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 30 cm, výška: 23 cm, rámování: 38,5 x 45 cm

Konec dražby: 28.07.2019 21:17 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč