Ze Seminářské zahrady

Autor: Jan Černý Klatovský
(1919 Klatovy - 1997 Praha)

Signováno vpravo dole tužkou, číslováno vlevo dole 24/200, na reversu razítko českých výtvarníků, a razítko atelieru akademického malíře Jana Černého-Klatovského
Technika: litografie
Šířka: 16 cm, výška: 11 cm, rámování: pasparta 24,5 x 29 cm

Konec dražby: 09.11.2022 21:57 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 350 Kč