Usínající rybník

Autor: Jan Černý Klatovský
(1919 Klatovy - 1997 Praha)

signováno vpravo dole, číslováno vlevo dole 138/200, na reversu autorský štítek, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: litografie
Šířka: 42 cm, výška: 19 cm, rámování: 37 x 58 cm

Konec dražby: 13.09.2021 22:29 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč