konvolut 2 ks

Autor: Jan Černý Klatovský
(1919 Klatovy - 1997 Praha)

Autorská litografie, paspartováno a zaskleno. Signováno tužkou v pravo dole. 1 ks číslován 160/200 (rozměr 11 x 28 cm).
Technika: litografie
Šířka: 15 cm, výška: 20 cm, rámování: 37 x 30 cm

Konec dražby: 16.04.2019 22:26 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč