207. Podzim na Vysočině

Autor: Emil Josef Nečas
(1892 Vavřinec - 1980 Praha)

signováno a datováno vpravo nahoře tužkou, zaskleno a rámováno, na reversu autorský štítek
Technika: pastel na kartonu, datace: 1938
Šířka: 59 cm, výška: 44 cm, rámování: 52 x 67 cm

Konec dražby: 05.10.2020 21:43 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč