Na řece

Autor: Berta Liebscherová Havlíčková
(1864 Lovčice, Plánice - 1954 Praha)

rámováno, paspartováno a zaskleno. signováno v levém dolním rohu
Technika: akvarel
Šířka: 25 cm, výška: 20 cm, rámování: 33,5 x 37 cm

Konec dražby: 10.02.2020 21:53 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč