90. Na řece

Autor: Berta Liebscherová Havlíčková
(1864 Lovčice, Plánice - 1954 Praha)

rámováno, paspartováno a zaskleno. signováno v levém dolním rohu
Technika: akvarel
Šířka: 25 cm, výška: 20 cm, rámování: 33,5 x 37 cm

Konec dražby: 20.06.2019 20:58 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč