Ovečky

Autor: Jaroslav Kaiser
(1919 Lázně Bělohrad (Jičín) - 2007)

Signováno a datováno dole uprostřed tužkou, číslováno 37/55, nerámováno
Technika: serigrafie
Šířka: 21 cm, výška: 16 cm, rámování: volnýgrafický list

Konec dražby: 01.03.2021 20:26 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 350 Kč