90. Akt dívky

Autor: Jaroslav Kaiser
(1919 Lázně Bělohrad (Jičín) - 2007)

barevná originální litografie. Paspartováno, zaskleno, signováno v pravo dole, vlevo dole číslováno 7/25
Technika: litografie
Šířka: 19 cm, výška: 20 cm, rámování: 36 x 32 cm

Konec dražby: 20.06.2019 20:59 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 200 Kč