Cesta ku Skuřině

Autor: Josef Fafek Solan
(1911 Podbořany (louny) - 1984 Sobotka (Jičín))

Lavírovaná kresba, signováno a datováno vlevo dole, na zadní straně autorské razítko. Paspartováno zaskleno a rámováno
Technika: kresba, datace: 1949
Šířka: 27 cm, výška: 14,5 cm, rámování: 39 x 52 cm

Konec dražby: 10.02.2020 20:59 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč