Z vrcholu Jizerských hor

Autor: Josef Fafek Solan
(1911 Podbořany (louny) - 1984 Sobotka (Jičín))

Lavírovaná barevná kresba, signováno a datováno vlevo dole. Zaskleno a rámováno. Na zadní straně autorské razítko
Technika: kresba, datace: 1946
Šířka: 60 cm, výška: 40 cm, rámování: 58,5 x 79

Konec dražby: 10.02.2020 20:59 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč