92. krajina

Autor: Josef Fafek Solan
(1911 Podbořany (louny) - 1984 Sobotka (Jičín))

rámováno, zaskleno, signováno a datováno v pravo dole. Rám poškozen, papír zvlněný
Technika: tempera, datace: 1945
Šířka: 26 cm, výška: 17 cm, rámování: 24,5 x33 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 20.06.2019 21:00 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč