99. Cesta ku Skuřině
Autor: Josef Fafek Solan
(1911 Podbořany (louny) - 1984 Sobotka (Jičín))
Lavírovaná kresba, signováno a datováno vlevo dole, na zadní straně autorské razítko. Paspartováno zaskleno a rámováno
Technika: kresba, datace: 1949
Šířka: 27 cm, výška: 14,5 cm, rámování: 39 x 52 cm
Konec dražby: 15.04.2019 22:44 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč