123. Asijská hudebnice
malba na hedvábí, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: kvaš
Šířka: 12 cm, výška: 16 cm, rámování: 34 x 28,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 29.11.2021 20:01 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč