Poloakt

Autor: Jan Rusňák Podol
(1911 Podolí - 2001 Pardubice)

signováno vpravo nahoře, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 49 cm, výška: 56,5 cm, rámování: 89 x 72 cm

Konec dražby: 30.11.2021 19:09 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč