57. Květinářka
Autor: Jan Rusňák Podol
(1911 Podolí - 2001 Pardubice)
signováno a datováno vpravo nahoře, na reversu autorský přípis a razítko, rámováno, certifikát pravosti přiložen
Technika: olej na plátně, datace: 1935
Šířka: 81 cm, výška: 66 cm, rámování: 82 x 97 cm
Konec dražby: 02.03.2020 19:59 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 900 Kč