118. Slovačky

Autor: Jan Rusňák
(1911 Podolí - 2001 Pardubice)

signováno vlevo dole, revers autorský štítek ,zaskleno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 63 cm, výška: 50 cm, rámování: 68 x 81 cm

Konec dražby: 28.07.2019 14:27

Zbývá: 1d 3h 39m 54s

Vyvolávací cena: 7 800 Kč