128. Slovačky
Autor: Jan Rusňák Podol
(1911 Podolí - 2001 Pardubice)
signováno vlevo dole, revers autorský štítek ,zaskleno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 63 cm, výška: 50 cm, rámování: 68 x 81 cm
Konec dražby: 06.12.2017 20:06 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 14 000 Kč