Zlatá ulička

Autor: Václav Souček
(1887 Střebeš - 1941 Praha)

signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: lept
Šířka: 23 cm, výška: 19 cm, rámování: 46,5 x 36,5 cm

Konec dražby: 09.12.2020 21:12 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč