30. Karlův most

Autor: Václav Souček
(1887 Střebeš - 1941 Praha)

paspartováno, rámováno, zaskleno, signováno pod paspartou
Technika: lept
Šířka: 22,5 cm, výška: 17,5 cm, rámování: 49,5 x 38,5 cm

Konec dražby: 21.07.2021 20:19 SELČ

Zbývá: 3d 18h 37m 29s

Vyvolávací cena: 500 Kč