93. Konvolut 2 ks dřevorytů, hastrman a krakonoš

Autor: Karel Němec
(1879 Nové město na Moravě - 1960 Nové město na Moravě)

rámováno, zaskleno, signováno tužkou v pravo dole. Jeden obraz prasklé sklo
Technika: dřevoryt
Šířka: 17 cm, výška: 22 cm, rámování: 43,5 x 34,5
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 20.06.2019 21:01 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 650 Kč