120. Bouřlivé jaro

Autor: Ferdiš Duša

signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1938
Šířka: 81 cm, výška: 59 cm, rámování: 70 x 92 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 08.08.2022 20:24 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč