Vesnička v horách

Autor: Ferdiš Duša

signováno vlevo dole, novější rámování, konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 42 cm, výška: 35 cm, rámování: 39 x 46 cm

Konec dražby: 10.02.2020 22:41 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 600 Kč