104. Podzemní řeka
Autor: Rudolf Zich
signováno a datováno vpravo dole tužkou, na reversu autorské razítko, volný list
Technika: kombinovaná technika, datace: 1971
Šířka: 15 cm, výška: 21 cm, rámování: 33 x 26 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 23.11.2021 19:51 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 200 Kč