108. Masiv
Autor: Rudolf Zich
signováno a datováno vpravo dole tužkou, na reversu autorské razítko, volný list
Technika: kombinovaná technika, datace: 1971
Šířka: 14 cm, výška: 5 cm, rámování: 12 x 28 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 23.11.2021 19:53 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 200 Kč