114. Po žních
Autor: Rudolf Zich
signováno a datováno vpravo dole tužkou, na reversu autorské razítko, volný list
Technika: kombinovaná technika, datace: 1970
Šířka: 17,5 cm, výška: 11,5 cm, rámování: 23 x 33 cm
Konec dražby: 03.05.2021 21:15 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 200 Kč