152. Fata morgana
Autor: Rudolf Zich
signováno a datováno vpravo dole tužkou, na reversu autorské razítko, volný list
Technika: kombinovaná technika, datace: 1970
Šířka: 6,5 cm, výška: 7 cm, rámování: 20 x 20 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 15.02.2022 20:50 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 200 Kč