190. Podzemní řeka

Autor: Rudolf Zich

signováno a datováno vpravo dole tužkou, na reversu autorské razítko, volný list
Technika: kombinovaná technika, datace: 1971
Šířka: 15 cm, výška: 21 cm, rámování: 33 x 26 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 03.05.2021 22:06 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 200 Kč