U rybníka

Autor: Rudolf Zich

Signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1964
Šířka: 130 cm, výška: 63 cm, rámování: 73 x 143 cm

Konec dražby: 29.11.2021 19:03 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 300 Kč