8. U rybníka
Autor: Rudolf Zich
Signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1964
Šířka: 130 cm, výška: 63 cm, rámování: 73 x 143 cm
Konec dražby: 29.11.2021 19:03 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 300 Kč