9. Abstraktní tvar
Autor: Rudolf Zich
signováno a datováno dole uprostřed, na reversu autorské razítko a dopis, volný list
Technika: kombinovaná technika, datace: 1972-73
Šířka: 8 cm, výška: 11 cm, rámování: 21,5 x 18 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 03.05.2021 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 200 Kč