229. konvolut 15 ks - Kosmické proměny

Autor: A. Školský

paspartováno a rámováno, signováno vpravo dloe tužkou. Papír mírně zvlněný, ostatní volně v paspartě.
Technika: barevné laky
Šířka: 10 cm, výška: 15 cm, rámování: 36,5 x 27,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 04.11.2020 21:54 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 200 Kč