94. Bronzová plastika
Autor: Petr Kuba
(1958)
signováno a datováno vpravo dole
Datace: 1991
Šířka: 16,5 cm, výška: 14 cm
Konec dražby: 20.06.2019 21:02 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč