124. Cesta přes louku
paspartováno. zaskleno, rámováno
Technika: tempera
Šířka: 24 cm, výška: 17 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 05.01.2022 20:06 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč