124. F.Kunel - Věž

Signováno vlevo dole, rámováno, paspartováno, zaskleno
Technika: akvarel
Šířka: 15,5 cm, výška: 23,5 cm, rámování: pošk. 44 x 35 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 01.03.2021 22:03 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 200 Kč