62. Custode al testamento
Autor: Marek Trizuljak
(1953)
signováno a datováno vpravo dole
Datace: 1998
Konec dražby: 22.10.2019 21:32 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč